Na uczestników tegorocznej edycji czeka dużo atrakcji.

Jedną z nich będzie możliwość bezpłatnego przetestowania rowerów elektrycznych firmy GEOBIKE.

Geobike to polska marka dedykowana tylko rowerom elektrycznym.

Kolekcja GEOBIKE to ponad 20 różnych modeli. Od składanego roweru na kołach 16’’, poprzez różnej wielkości rowery miejskie, trekkingowe, szosowe aż po stylowe elektryczne cruizery.

Wszystkie modele rowerów elektrycznych GEOBIKE oparte są na aluminiowych ramach zaprojektowanych specjalnie pod rowery elektryczne, wyposażone w  starannie dobrany osprzęt i podzespoły elektryczne oraz oparte na najnowocześniejszej i bezawaryjnej technologii litowo-jonowej.

Siedziba firmy mieści się w Szczecinie. Tu też zlokalizowany jest główny magazyn i serwis, oraz jeden z trzech salonów firmowych GEOBIKE.

Rowery elektryczne GEOBIKE produkowane są przez zakłady posiadające certyfikaty kontroli jakości ISO 9000. Wszystkie modele GEOBIKE posiadają certyfikaty CE i badania na zgodność z normą europejską  EN15194.

 

Oprócz sprzedaży detalicznej GEOBIKE rozwija również sprzedaż rowerów elektrycznych jako pojazdów służbowych dla Pracowników różnych firm i instytucji (np. Urzędników Miejskich, kurierów gminnych itp.) i specjalnych modeli rowerów dedykowanych służbom mundurowym (Wojsko, Policja, Straż Miejska).

 

 

 

 

http://geobike.com.pl/