Geneza Tour de Wind sięga 2016 roku, a jej celem jest połączenie entuzjastów energii odnawialnej w niepowtarzalny sposób. Tour de Wind narodził się z jedności, współpracy, podejmowania ekstremalnych wyzwań oraz szacunku do zrównoważonego rozwoju. Jednak przede wszystkim z miłości do jazdy rowerem.

Główna część imprezy to oczywiście przejazd rowerowy pod stałym hasłem „jadę z wiatrem”.

Trasa zaplanowana jest tak, abyś poczuł satysfakcję z przejechanych kilometrów. Łącznie zrobiliśmy już ponad 300km! Przed nami kolejne 60km.

Wieczorem zapraszamy na kolacje networkingową, podczas której będziecie mogli podsumować cały dzień i podzielić się wrażeniami z pozostałymi uczestnikami rajdu! To nie tylko czas relaksu, ale także doskonała okazja do budowania relacji biznesowych w pięknym otoczeniu nadmorskiego kurortu.

Podczas kolacji gwarantujemy wiele atrakcji, wspaniałą zabawę, wyśmienite menu oraz wyjątkowy koncert, który zapamiętacie na długo!

W trakcie trwania kolacji zachęcamy również do wzięcia udziału w licytacji charytatywnej, w której całość zgromadzonych środków zostanie przekazana zachodniopomorskiemu oddziałowi hospicjum dla dzieci i dorosłych.