tour_de_wind to wyjątkowe wydarzenie organizowane co roku przez windhunter_group, z każdym przejechanym kilometrem rośnie w siłę.

Geneza tour de wind sięga 2016 roku, a jej celem jest połączenie entuzjastów energii odnawialnej w niepowtarzalny sposób.  tour_de_wind narodził się z jedności, współpracy, podejmowania ekstremalnych wyzwań oraz szacunku do zrównoważonego rozwoju.

 Jednak przede wszystkim z miłości do jazdy rowerem.

Od samego początku zależało nam na tworzeniu wydarzenia, które nie tylko łączy społeczność, ale również inspiruje do działań na rzecz środowiska oraz drugiego człowieka.

Wydarzenie adresowane jest do specjalistów pracujących w sektorze energetyki wiatrowej:

właścicieli, operatorów farm wiatrowych, specjalistów ds. BHP, osób związanych z serwisami i montażem turbin wiatrowych oraz każdego, kto jest zaangażowany w rozwój naszej wspólnej branży.

Główna część imprezy to przejazd rowerowy pod stałym hasłem „jadę z wiatrem”.

Trasa zaplanowana jest tak, abyś poczuł satysfakcję z przejechanych kilometrów. Łącznie zrobiliśmy już ponad 360!

Podczas rajdu zapewniamy urokliwą trasę oraz wspaniałe towarzystwo! Na trasie możesz również spodziewać się posiłku, napojów oraz słodkiego poczęstunku.

Wieczorem zapraszamy na kolację networkingową, podczas  której będziecie mogli  podsumować cały dzień i podzielić się  wrażeniami z pozostałymi uczestnikami rajdu!  To nie tylko czas relaksu, ale także doskonała okazja do budowania relacji biznesowych.

W trakcie  trwania kolacji zachęcamy  również  do wzięcia udziału  w aukcji charytatywnej,  z której całość zgromadzonych środków zostanie przekazana zachodniopomorskiemu oddziałowi hospicjum dla dzieci i dorosłych.